Garden Apartments

“Karaļa dārzs” - tā šī vieta tika dēvēta pagājušajā gadsimtā. Šodien Mežaparks ir Latvijas galvaspilsētas zaļākais un prestižākais privātmāju rajons.

·     Karaļa dārzs” - tā šī vieta tika dēvēta pagājušajā gadsimtā. Šodien Mežaparks ir Latvijas galvaspilsētas zaļākais un prestižākais privātmāju rajons. Šeit atrodas īsts meža parks ar tīru gaisu un lielu ezeru, kur saskaņā ar gadalaiku var atrast tieši jūsu sirdij tīkamas nodarbes.  “Garden Apartments mājas atrodas 15 minūšu brauciena ar mašīnu attālumā no pilsētas centra un Rīgas jūrmalas, kā arī 25 minūšu brauciena attālumā no Rīgas lidostas. Šī brīnišķīgā vieta apvieno sevī visu, ko vien sirds var vēlēties- iespēju dzīvot meža un ezera tuvumā, dažādus kultūras un sporta pasākumus, kā arī lielisku infrastruktūru.

 ”Garden Apartments” projekta priekšrocības.

Izvietojums Mežaparkā.

·         Karaļa dārzs” - tā šī vieta tika dēvēta pagājušajā gadsimtā. Šodien Mežaparks ir Latvijas galvaspilsētas zaļākais un prestižākais privātmāju rajons.

·         Šeit atrodas īsts meža parks ar tīru gaisu un lielu ezeru, kur saskaņā ar gadalaiku var atrast tieši jūsu sirdij tīkamas nodarbes.

·          “Garden Apartments mājas atrodas 15 minūšu brauciena ar mašīnu attālumā no pilsētas centra un Rīgas jūrmalas, kā arī 25 minūšu brauciena attālumā no Rīgas lidostas.

·         Šī brīnišķīgā vieta apvieno sevī visu, ko vien sirds var vēlēties- iespēju dzīvot meža un ezera tuvumā, dažādus kultūras un sporta pasākumus, kā arī lielisku infrastruktūru.

  Māja paša dārzā.

·         Liela personīgā Garden Apartmentsteritorija, kas aizņem 6454 m2 būs iežogota un bagātīgi labiekārtota.

·         Garden apartaments” iedzīvotāji varēs baudīt dabas skaistumu un harmoniju paši savā brīnišķīgajā dārzā, kurā skuju un augļu koku ēnā būs iekārtotas ērtas lapenes, soliņi un bērnu laukums.

·         Visiem apartamentiem ir plašas terases, kuras pēc vēlēšanās varēs ērti iekārtot atpūtai, savukārt lielākajai daļai pirmā stāva dzīvokļu pieder īsts dārzs ar dzīvžogu.

 Arhitektūras risinājumi un dzīvokļu iekšējā apdare.

·         Mūsu mājām ir tikai trīs stāvi, kas ir optimāls risinājums telpas harmonizācijai starp debesīm un zemi.

·         Māju fasādes tiks apdarītas dabīgu sarkankoku – osi, kas izgājis termisku apstrādi.

·         Mūsu mājām būs iespēja „elpot”, pateicoties kvalitatīviem siltināšanas materiāliem.

·         Lieli panorāmlogi līdz grīdai ļaus katrā dzīvoklī ciemoties gaismai un saules stariem.

·         Dzīvokļi tiks nodoti ekspluatācijā ar pilnu iekšējo apdari. Visos dzīvokļos būs ozola masīvkoka dēļu grīda, krāšņas dizaineru flīzes, akmens masas vannas un Villeroy & Boch santehnika.

Komforts.

·         Pateicoties lielai zaļajai teritorijai un kaimiņos izvietotajām privātmājām, „Garden Apartments” iedzīvotājiem varēs rasties sajūta, ka viņi atrodas ārpus pilsētas, tālu prom no steigas un trokšņiem.

·         Apsildāmā pazemes stāvvieta palīdzēs jums justies komfortabli gada aukstajos mēnešos.

·         Katrā “Garden Apartments” mājā ir mūsdienīgs lifts, kas savieno dzīvokļus ar garāžu.

·          Mūsu māju siltināšana pārsniedz celtniecības normatīvas un padara dzīvokļus maksimāli energo taupīgus.

·         Mēs esam uzstādījuši augstas kvalitātes divkameru (3 stikli) koka stikla paketes, kuras ļauj saglabāt siltumu telpā un pasargā no ielas trokšņiem.

·         Mājas apsildīšanai esam izvēlējušies labāko gāzes apkures katlu, kas ļaus iedzīvotājiem ievērojami ietaupīt uz siltuma rēķina.

·         Katrā dzīvoklī tiks uzstādīti individuāli siltuma, elektrības un ūdens skaitītāji, kas ļaus iedzīvotājiem pēc nepieciešamības regulēt šo resursu izmantošanu.

Nesošās konstrukcijas, pārsegumi

Nesošās konstrukcijas pārsvarā ir 300mm biezas sienas no monolīta dzelzsbetona (klase B30), taču vietām tās ir 300 mm platas mūrētas FIBO sienas.

Stāvu pārsegumus veido 50-220 mm betons, 60 mm bieza ekstrudētā putupolisterola  kārtas un vieglbetona izlīdzinošais slānis.

Terases

Terases sastāda 21 % no ēkas kopējās platības. Terašu slīpums veidots no 2-6 cm bieza keramzīta betona slāņa, tādējādi veidojot 0,5-1,5 % slīpumu ūdens novadīšanai.

Terasēm izbūvēta dubulta hidroizolācija divos dažādos līmeņos, kas nodrošina pret ūdens teci terasēs. Virs uzstādītās siltumizolācijas terasēs 7 cm biezumā ir ieliets armēts betons. Uz terasēm uzstādītais siltumizolācijas slānis pilnībā nodrošina siltumizolāciju ēku iekštelpās (izbūvēts atbilstoši LB standartiem). Zem terasēm esošais pārsegums ir nosiltināts tā, lai dzīvokļos neveidotos ”augstuma tiltiņi”. Betons ir pārklāts ar augstas kvalitātes itāļu akmens masas flīzēm, un šuves apstrādātas ar ūdens necaurlaidīgu šuvju aizpildītāju. Ūdens savākšanai terasēs izbūvēti „ACO GALA” trapi un kanāli. Terašu margas izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Īpaši pārdomāti ir terašu margu stiprināšanas elementi, lai nobojātu terašu hidroizolāciju, kā arī, lai nākotnē novērstu notecējumu veidošanos uz fasādes.

Fasāde

Fasādes apdarei izmantoti trīs veidu materiāli: neapstrādāts betons, kas pārklāts ar caurspīdīgu pretputekļu grunti, ventilējamā fasāde izbūvēta ar ETERNIT fasādes plāksnēm taču īpaši pievilcīgu fasādi padara Igaunijā ražotie „THERMORY” oša koka dēļi, kas ir termiski apstrādāti ar tvaiku augstās temperatūrās. Tādā veidā mūsu izvēlēto koka dēļu kalpošanas ilgums ir vairākas reizes lielāks nekā standarta dēļiem, jo tie nevērpjās, nebojājās, neuzsūc mitrumu, neizplešas un nesaraujas. Fasādes dēļi ir papildus apstrādāti ar vācu ražotāja BWS eļļu tumši brūnā tonī.

Ārsienas

Ārsienas mūrētas no 5MP tipa (spiedes izturība) FIBO blokiem ar apmetumu no vienas puses un akmensvates un reģipša apšuvumu no otras puses. Fasādes siltināšanai izmantota 150-200 mm Rockwool akmensvate.

Logi

Mūsu mājam esam izvēlējušies 78 mm biezus impregnētus un lakotus priedes koka konstrukcijas logus ar alumīnija uzlikām fasādes daļā.

Tajos izmantotas dubultās stikla paketes. Iekšējā stikla biezums ir 6 mm, tas apstrādāts ar selektīvo pārklājumu un, atkarībā no nepieciešamības, izmantots 4-6mm biezs vidējais stikls, savukārt ārējā stikla biezums ir 6 mm, un tas pārklāts ar UV. Paketes ir piepildītas ar argona gāzi un nodrošina 35dB skaņas izolāciju. Ārējais stikls atstaro 33% ārējās siltumenerģijas un 25% no iekšpuses.

Ūdens izturības raksturlielums ir līdz 600 Pa, siltumcaurlaidības koeficients ( Uw vērtība) ir ~1.00 (m2K).

Lielās stikla paketes ir rūdītas gan no ārpuses, gan iekšpuses. Pa perimetru stikla paketēm ir uzstādīti “Chromatech” ultra rāmīši, kuri nodrošina efektīvu siltumenerģijas zuduma samazināšanu, kas parasti notiek starp loga rāmi un stikla paketi. Montāžas laikā tiks uzstādītas gan ārējās, gan iekšējās tvaika izolācijas lentes. Pagrabā uzstādīti plastmasas logi ar piecu plastmasas kameru sistēmu.

Jaunāko tehnoloģiju gaisa vārsti nodrošina ērtu un patīkamu logu ekspluatāciju. Visbijas ielas puses logiem piemīt īpašs, gaismu tonizējošs un daļējs spoguļa efekts, kas pasargā dzīvokļus no vasaras karstuma. Dzīvokļos ir uzstādītas ārējās un arī iekšējās palodzes.

Jumts

Jumtam ir izbūvēts tvaika izolācijas apakšklājs, ieklāta cietā vates siltumizolācija 250-350 mm biezumā (atkarībā no slīpuma),un virs siltumizolācijas uzklāta dubultā „UNIFLEX EKP” hidroizolācija. Jumta izstrādē īpaši pievērsta uzmanība tvaika izolācijas slāņa aizsardzībai. Jumta ventilāciju nodrošina uzstādītie aeratori.

Jumta parapeti veidoti no skārda seguma un atbilstošas akmens vates siltumizolācijas.

Iekšsienas

Starpdzīvokļu Sienas starp dzīvokļiem tiek būvētas no 200mm bieziem FIBO MPa5 keramzīta betona blokiem, kas ir armēti un apmesti no abām pusēm. Sienas nodrošina 55dB skaņas izolāciju, kas atbilst Latvijas būvnormatīviem. Šahtas veidotas no 100 mm bieziem FIBO MPa5 blokiem.

Drošība

Objekta teritorijā, autostāvvietā un kāpņu telpās ir uzstādīta videonovērošanas sistēma. Visās koplietošanas telpās ir uzstādīti siltuma un dūmu detektori, kas raida trauksmes signālu uz tehnisko telpu. Dzīvokļos darbojas autonoma dūmu detektoru sistēmas signalizācija.

Ventilācija

Īpaša uzmanība ir pievērsta pilnvērtīgai gaisa apmaiņai iekštelpās. Lai izvairītos no jebkādas ventilācijas ietekmes uz kaimiņiem, katra dzīvokļa virtuvei un sanitārajam mezglam ir izbūvēts atsevišķs gaisa izplūdes kanāls. Katrā šahtā ir iebūvēti individuālo kanālu ventilatori, kuri, nodrošinās pietiekamu gaisa plūsmas vilkmi.

Pazemes autostāvvietas ventilācija nodrošina automašīnu izplūdes gāzu izvadīšanu caur ventilācijas šahtām.

Kondicionēšana

Dzīvokļu, kas lielāki par 80 m2, viesistabās tiks uzstādīti amerikāņu firmas YORK inverter kondicionieri, kas pielāgo gaisa dzesēšanas jaudu atkarībā no telpas temperatūras, tādā veidā ietaupot elektroenerģiju.

Apkure

Ēka ir pieslēgta A/S “Latvijas gāze” gāzesvadam. Kāpņutelpās ir uzstādīta siltuma uzskaites sistēma, kas aprēķina katra dzīvokļa siltuma patēriņu.

Dzīvokļos ir uzstādīti firmas „Purmo" radiatori un konvektori ar siltuma regulēšanas funkciju. Katrā dzīvoklī tiek izbūvēts kolektors, kas nodrošinās vienmērīgu siltuma sadali dzīvoklī esošajās telpās, kā arī novērsīs gaisa burbuļu atrašanos apkures sistēmā.

Sanitārajos mezglos papildus ērtībai un komfortam ir paredzēts ierīkot apsildāmās grīdas ar DEWI 535 regulatoru, kas dzīvokļa īpašniekam dos iespēju apsildīt grīdas viņam vēlamajos laikos un temperatūrā.

Ēkas pagrabstāvā esošajā katlu mājā uzstādīti jaunākās paaudzes “WIESSMAN” kondensāta gāzes katli VITODENS 200-W 30-200 kW, kuri palīdz būtiski ekonomēt uz gāzes rēķina, salīdzinājumā ar parastajiem gāzes katliem.

Ūdens apgāde/ Kanalizācija

Ēkai ir „Rīgas Ūdens" pilsētas ūdensvada pieslēgums.

Katrā dzīvoklī ir digitāls ūdens skaitītājs, kas ēkas apsaimniekotājam ļauj automātiski nolasīt visu dzīvokļu skaitītāju rādījumus kāpņutelpās. Ēkā ir nodrošināta karstā ūdens cirkulācija. Karstā ūdens sagatavošana notiek katlu mājā.

Ēkas pagrabstāvā izveidota arī ugunsdzēsības ūdensapgādes sistēma.

Objekta teritorijā ir izbūvēta lietus kanalizācijas un drenāžas sistēma, kas nodrošina ūdens novadīšanu no ēkas un tai tuvāk pieguļošās teritorijas. Uz ēkas terasēm un jumta ir izveidota lietuskanalizācijas sistēma ar apsildāmiem ACO GALA lietus novadīšanas kanāliem un terašu piltuvēm. Arī ēkas pazemes autostāvvietā izbūvēta ražošanas kanalizācijas sistema ar ACO GALA drenāžas sistēmas kanāliem, kas savāc visa veida šķidrumus (sniegu, ūdeni, eļļu), ko rada pagrabstāvā novietotās automašīnas.

Kanalizācijas ūdeņi tiek attīrīti no pagrabstāvā esošām eļļām un smiltīm. Atsevišķi no kanalizācijas ir izbūvēta kondicionieru kondensāta izvadīšanas sistēma, kas novērš smaku veidošanos dzīvokļos no kanalizācijas.

Objekta teritorijā izbūvēta dārza laistīšanas sistēma.

Elektrība

Dzīvokļos ir pārdomāts un mūsdienīgs rozešu un slēdžu izvietojums, lai nodrošinātu dzīvokļu iedzīvotājus ar maksimālu komfortu un ērtību. Ir uzstādīti firmas „ SIEMENS” rozešu un slēdžu mehānismi.

Arī dzīvokļu elektroenerģijas patēriņa rādījumus automātiski var nolasīt ēkas apsaimniekotājs, netraucējot dzīvokļa īpašniekus.

Dzīvokļu sanmezglos ir uzstādīti iebūvējamie LED gaismekļi. Dzīvojamās telpās ir uzstādītas spuldzītes, tādējādi ļaujot īpašniekiem izvēlēties savai gaumei atbilstošus gaismas ķermeņus.

Ēkā ir iebūvēta pasīvā zibens aizsardzības sistēma.

Lifti

Divi firmas Schindler jaunākās paaudzes pasažieru lifti S3100 ar īpašu veidotu iekšējo apdari (krāsoti un pulēti sienu paneļi, durvis un griesti), kuri ļaus pasažieriem nokļūt no autostāvvietas līdz dzīvokļa durvīm. Lifti tiek darbināti ar bezreduktora motoru, un tie ir stiprināti armētās poliuretāna V-siksnās, kas nodrošina īpaši klusu liftu pārvietošanos. Piekļuve 3. stāvam ar liftu būs iespējama tikai ar īpašu atslēgu. 

Telekomunikācijas

Dzīvojamā ēkā ir nodrošināti telekomunikāciju kompānijas „Lattelecom” sniegtie pakalpojumi (internets, telefons, TV). Katrā dzīvoklī tiks izbūvēts optiskā kabeļa pievads.

Video domofons

Dzīvokļi aprīkoti ar video domofoniem Commax. Katram īpašniekam būs iespēja pieslēgties domofoniem pie vārtu, ēkas un dzīvokļa ieejas durvīm.

Papildus tam, visi dzīvokļu īpašnieki tiks nodrošināti ar magnētiskajām kartēm ieejai teritorijā, ēkā un kāpņu telpā no pazemes autostāvvietas.

Dzīvokļu apdare

Dzīvokļu sienas un griesti tiks krāsoti ar zviedru ražotāja Beckers apdares krāsu, kas nodrošina ilgstošu krāsas izturību pret putekļiem, mitrumu un pat mazgāšanu. Pa dzīvojamo istabu perimetru tiks izbūvētas ēnas šuves, kas rada augstāku griestu sajūtu telpās. Savukārt ap logiem tiks izbūvētas iedziļinātas kārbas aizkaru stangu uzstādīšanai.

Dzīvojamo istabu grīdas tiks pārklātas ar masīviem ozolkoka dēļiem ar fāzītēm. Šie dēļi ir 22 mm biezi, aptuveni 162 mm plati un 800-2200 mm gari. Pa grīdas perimetru tiks uzstādītas140 mm augstas masīva ozolkoka grīdlīstes ar iefrēzētiem ornamentiem.

Starp istabām tiks uzstādītas finierētas ozolkoka pildiņu tipa durvis. Durvis būs 2300 mm augstas un 700-900 mm platas atkarībā no istabām. Durvīm tiks uzstādītas120 mm platas durvju līstes. Durvis izgatavotas Latvijas durvju ražotnē Mežmaļi.

Dzīvokļu ārdurvis no finierēta ozolkoka būs ugunsdrošas ar ugunsdrošības koeficientu EI30. Durvīm būs paaugstināta skaņas izolācija, un tās būs aprīkotas ar augstas kvalitātes eņģēm, slēdzenēm un durvju rokturiem.

Sanmezglos uz sienām un grīdām tiks uzstādītas Itālijā ražotas flīzes. Sanmezglu griestos tiks uzstādīti iebūvējamie LED gaismekļi, kas būtiski taupa elektroenerģiju.

Sanmezglos tiks uzstādītas Latvijas ražotāja PAA akmens masas vannas  un akmens masas dušas paliktņi. Tiks uzstādīti Willeroy&Boch podi un izlietnes. Ir izvēlēti vācu ražotāja Grohe maisītāji un krāni un itāļu kompānijas ALPI  dušas sistēma.

Katrā vannas istabā tiks uzstādīti eļļas elektriskie dvieļu žāvētāji. 

Priekšnamu grīdas klās Itāļu flīzes.

Autostāvvieta

Siltināta pazemes autostāvvieta nodrošinās komfortablu +5º C temperatūru visa gada garumā. Autostāvvietā izbūvēta CO nosūces sistēma, kas savāc kaitīgās mašīnu izplūdes gāzes, kā arī uzstādīta ugunsgrēku dūmu nosūces automātika, kas atver pagrabā esošos logus sadūmojuma gadījumā.

Dārzs

54% no kopējās teritorijas platības aizņem labiekārtots dārzs. Pa perimetru teritoriju ieskaus gan skuju, gan lapu koki. Teritoriju klās zāliens, tiks ierīkots sakņu un augļu dārzs, kā arī dekoratīvo stādījumu dobes. Teritorijā tiks ieklāts bruģa segums, uzstādīti koka soliņi, bērnu laukums ar gumijas segumu, divas koka pergolas, no kurām viena būs aprīkota ar kamīnu un izlietni. Vakaros dārzs tiks izgaismots ar laternām. Ielas pusē teritorija tiks norobežota ar koka sētu, bet pārējā teritorija ar metāla sētu.

Rīga, Mežaparks, Visbijas prospekts 45 -Bella

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena Plāns
11 1 2 58,00 11,00 69,00 Pārdots
13 1 3 80,00 14,00 94,00 Pārdots
14 1 2 58,00 5,00 63,00 Pārdots
17 2 3 80,00 14,00 94,00 Pārdots
18 2 2 58,00 5,00 63,00 Pārdots
19 3 4 167,00 210,00 377,00 Pārdots

Rīga, Mežaparks, Visbijas prospekts 45 - Anna

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena Plāns
3 1 3 80,00 14,00 94,00 Pārdots
4 1 2 58,00 5,00 63,00 Pārdots
5 2 2 52,00 11,00 63,00 Pārdots
6 2 4 105,00 23,00 128,00 309 000 €
7 2 3 80,00 14,00 94,00 Pārdots
8 2 2 58,00 5,00 63,00 Pārdots
9 3 4 169,00 210,00 379,00 Pārdots

Interese par šo īpašumu?

InCity SIA, darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, zvaniet: +371 67240392.

Vai rakstiet e-pastu: [email protected]