ID:60987 Rīgas raj., Mārupes nov., Mārupe, Paleju iela

Pamati, ārsienas un pārsegumi dzelzsbetona/betona. Jumta konstrukcijas un segums - divslīpju koka jumta konstrukcija. Nodrošināta ventilācija jumta segumam visās jumta plaknēs. Ap jumta logiem ”Velux” un jumta malās virs sienas, Balkoni un terases - nesošā konstrukcijas izgatavotas no metāla un koka. Koka dēļu klajums, Veikta balkonu hidroizolācija. Logi un ārdurvis –koka(priede) logi un durvis, logi ar divu kameru selektīvo stiklu. Bīdāmas terases durvis ērtākai un drošākai ekspluatācijai; Kāpnes uz 2. stāvu nesošais elements no metāla kvadrātveida caurules. Pakāpieni -līmēts ozols. Margas no metāla, masīva ozola lenteris. Starpsienas – ar skaņas izolāciju pildīts metāla karkass, apšūts ar reģipsi. Griesti - reģipša apšuvums uz dubulta metāla karkasa. Vannas istabās un tualetēs sienas ir flīzētas un izmantotas krāsas, kuras paredzētas mitrām telpām. Grīdas segumi - dzīvojamās istabās 1. , 2. st. stāvā – trīsslāņu peldošās koka ozola grīdas. Santehniskās ierīces un iekārtas - uzstādīto iekārtu ražotāji - Ravak, PAA, Baltijos Brasta, Grohe krāni un dušas iekārtas. Karstā ūdens dvieļu žāvētājs ar termoregulatoru. Ūdens –ūdens skaitītājs, ūdens filtrs. Zālāja un augu laistīšanai paredzēti speciāli krāni terasē un garāžā; Apkure, - Wiessman gāzes turbo kondensāta tipa apkures katls (+ karstā ūdens rezervuārs 120 litri), apsildāmās grīdas 1. stāvā, kā arī vannas istabās 2. stāvā; Ventilācija – rekuperācijas sistēma. Regulējama pieplūdes un izplūdes ventilācijas sistēma. Labiekārtošana– Teritorija iežogota, uzstādīti automātiskie vārti, kuri aprīkoti ar distances vadību un kodu atslēgu. Iekšējā teritorijā brauktuves daļā ieklāts asfaltbetona klājums, pie mājas stāvvieta – bruģa klājums.

Aprīkojums: vanna, trauku mazgājamā mašīna, elektriska plīts, tvaika nosūcējs, cepeškrāsns, signalizācijas iekārta, kamīns, iebūvēta virtuve, iebūvētais skapis koridorā, iebūvētais skapis guļamistabā, garderobes telpa, automātiskā dārza laistīšanas sistēma, ir balkons, norobežota teritorija, ir terase.

Ēkas raksturojums: bloku māja, namrunis.

Komunikācijas: dziļurbums, centrāla kanalizācija, centrālais ūdensvads, grīdas apkures sistēma, gāzes apkure, individuālais gāzes katls.

Stāvoklis: parketa grīdas, flīžu grīdas, augstvērtīgs remonts, koka stikla pakešu logi.

Atrašanas vieta: asfaltēts piebraucamais celš, slēgtais privātmāju rajons, ērta sabiedriska transporta satiksme, klusā vieta, blakus veikali.

Autostāvvieta: garāža.

Īre

Māja

Rindu māja

1 300 €

+ komunālie maksājumi

237,00

5

2

790,00


Interese par šo īpašumu?

Artūrs Gucu, darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, zvaniet: +371 20023855.

Vai rakstiet e-pastu: [email protected]