Alberta 1

1 Nams Alberta ielā tika uzcelta 1901.gadā, savā izskatā atspoguļojas pāreja no eklektisma uz jūgendu. Patlaban tas ir meliorēt savu sākotnējo godību - gan dzīvokļos, gan fasādēs...

1 Nams Alberta ielā tika uzcelta 1901.gadā , savā izskatā atspoguļojas pāreja no eklektisma uz jūgendu . Patlaban tas ir meliorēt savu sākotnējo godību - gan dzīvokļos, gan fasādēs, gan kāpņu atpakaļ tām interjeru, kura laikā mājas būvniecību , ko rada leģendāro būvniecības uzņēmums Šēls stenda Šefels elementiem . ?Greznu fasādes , griestu rotājumi un malšana brilles , kas liecina par rafinēts garšu un bagātību , veidojot vienu no skaistākajiem pieminekļiem uzņēmējdarbības Rīgas rītausmā divdesmitajā gadsimtā. Pašlaikēka ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā UNESCO , un ir statuss valsts arhitektūras piemineklis .

Protams , ka dzīvokļi ir plaši . Joma ir mierīgs un pārliecināts . Un tomēr - tas norāda, kamājas numuru 1 uz ielas Albert atgriezās sākotnējās īpašniekiem mājā - cilvēki , kuri maina vēsturi . Tie, kas var saukt par mūsdienu Eizenšteins un Berlīni , Blaumaņa un Rozentāls . Māja atzīst savus soļus un ir gatava tos pieņemt .

In piecstāvu ēka ar pirmajā stāvā ir 20 ekskluzīvi dzīvokļi - katrs ar sešām vai septiņām istabām ar platību 130 līdz 210 m ² . Pirmajā stāvā ir paredzēta arī vieta sešus veikalos un birojos . Dzīvokļi ir pilnībā sagatavoti interjera , restaurēti griestu un stuka rotājumi , kas ir krāsotas baltā krāsā . Uz sienām ir atjaunoti visi dekoratīvie elementi interjera - līstes un rozetes . Grīdas ir klātas ar ozolkoka parketu . Logi un interjera durvis ir atjaunoti vai izgatavoti no jauna pēc vecajiem modeļiem . Saglabātas un restaurētas krāsns . No pagalma pusi katrā dzīvoklī , sākot no otrā stāva ar balkonu . Atjaunot , balkonus , kas atrodas uz priekšējā pusē.

Kaimiņattiecību Elizabetes, Antonijas un, protams, Alberta ir sen zināms cēlu ligzdu. Tā ir mājvieta daudzām vēstniecībām un izstieptām skaistākajiem parkiem Rīgas centrā. Ir no gaismas un gaisa partiju. Gandrīz katrs otrais Mājā ir apsardzes, tā ka augstmanis ligzdu vienmēr justos droši. Un tie nedrīkst būt pārsteigts, ka gandrīz katrs otrais gājēju izrādās regulāru tēmu tenkas ...

Netālu ir arī finanšu iestādes un galvenais sabiedriskā transporta un izklaides vietās un atpūtai. Burtiski rokas stiepiena attālumā vairāk nekā 25 restorāni un bāri, lai atbilstu visām gaumēm. Tikai pusstundas brauciena attālumā, un labāko pludmales Rīgas jūras līcis.

Veicot rekonstrukciju māju nostiprināja pamatu ēkas, jauni pārsegumi, restaurēta fasāde, no jumta nomaiņa, atjaunotas kāpnes, kopā ar ziedu bagetes un logu stikla necaurredzamību. Par ārdurvis par būvniecības un dzīvokļu durvis atguvušas savu kādreizējo greznību.
Tajā pašā laikā ēkā, visas mūsdienu ērtības - divi Otis lifti ar stikla durvīm un sienām, datoru tīklu, diennakts apsardze ar videonovērošanas, domofonu pie priekšējām durvīm un elektronisko mērīšana ūdens un elektrības.

Rīga, Centrs, Alberta iela 1

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena Plāns
8a 1 5 123,00 - 123,00 Pārdots
1 1 6 165,00 - 165,00 Pārdots
2 1 7 188,00 9,00 197,00 Pārdots
9 5 7 181,00 9,00 190,00 Pārdots
11 1 5 150,00 - 150,00 Pārdots

Interese par šo īpašumu?

InCity SIA, darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, zvaniet: +371 67240392.

Vai rakstiet e-pastu: [email protected]