Skanstes Virsotnes

Viens no apjomīgākajiem realizētajiem dzīvojamo māju kompleksiem Rīgas centrā. Sastāv no četrām 24-stāvu augstceltnēm Skanstes un Jāņa Daliņa ielu apkaimē.

Patīkamas pastaigas attālumā sasniedzams viss, kas jums nepieciešams – skolas un bērnudārzi, aptieka, sabiedriskais transports, pārtikas lielveikali RIMI un “Sky”, kā arī Olimpiskais sporta centrs, “Arēna Rīga” un Vecrīga ar visplašāko kultūras, izklaides un nakts dzīves piedāvājumu. Izvēle iegādāties dzīvokli Skanstes virsotnēs ir Jūsu izvēle vienmēr būt centrā!

Katram dzīvoklim ir slēgts, stiklots balkons vai terase, no kuras vērot pilsētas panorāmu. Terašu īpašais pluss ir slēgti un daļēji slēgti stiklojumi – atbīdāmas stiklotas sienas, kas ļauj pilnībā atvērt terasi siltajā gadalaikā un iekārtot papildu platību atpūtai gada vēsākajos mēnešos. Lielāko dzīvokļu terases ir sākot no 20 m2 un līdz pat 100 m2 lielas.

Plānojot trešās mājas būvniecību, tika detalizēti izvērtētas pirmajās divās mājās pieļautās nepilnības, tāpēc droši varam teikt, ka Skanstes Virsotņu trešā nama dzīvokļu plānojumi ir līdz niansēm pārdomāti. Veidojot katru dzīvokli, ergonomiski izplānots ideālais mēbeļu novietojums tajā, un šim principam atbilst arī apgaismojuma un elektroinstalāciju plāni. Tātad nekādu tumšu kaktu un elektrības vadu pagarinātāju! Jums nebūs jālauza galva, kā un kur ko nolikt, jo mītnes plānojums paredz, ka visām lietām te būs sava vieta. Telpu optimālais izmantojums garantē gan pietiekamu plašumu, gan lieki nesadārdzina dzīvokļu izmaksas.

Tepat blakus atrodas Rīgas jūgendstila rajons, Arēna Rīga un firma Autonams. Vienlīdz tuvu ir gan osta – aktīvās atpūtas un ceļojumu cienītājiem, gan galvaspilsētas vēsturiskais centrs, kur baudīt kultūras dzīvi un izklaides pasākumus. Tuvākajā apkaimē plānota tālāka sporta un atpūtas centru izbūve, taču jau tagad skaidrs, ka ģimenes cilvēkiem nav lieki jāraizējas, kur jūsu bērni mācīsies un ko iesāks pēc stundām: tepat ir gan bērnudārzi un skolas, gan hokeja nodarbības un pulciņi citiem mazajiem aktīvistiem. Turklāt šis arī turpmāk būs zaļš rajons – zaļās zonas plānotā kopējā platība ir 4,6 hektāri. Divas trešdaļas no tās būs labiekārtots parks, kur svaigā gaisā rosīties un izklaidēties gan lieliem, gan maziem.
Kad komplekss Skanstes Virsotnes būs pilnībā pabeigts, to veidos četras 24 stāvu dzīvojamās ēkas, kopskaitā apmēram 560 dzīvokļi. Iedzīvotāju ērtībām plānota vieta 620 automašīnām pazemes stāvvietā un 100 automašīnām piemājas teritorijā. Slēgta zaļā zona pie ēkām – 6000 m2 plaša, apzaļumota teritorija ar diviem bērnu rotaļu laukumiem.

Ēku nesošās konstrukcijas. Pāļu pamati, monolītā dzelzsbetona režģogi. Dzīvojamo ēku nesošās sienas 1.-14. stāvos no monolītā dzelzsbetona, 15.-24. stāvos – no saliekamā dzelzsbetona. Ēku ārsienas – saliekamā dzelzsbetona trīs slāņu paneļi ar akmens vates siltinājumu. Monolītā dzelzsbetona starpstāvu pārsegumi. Autostāvvietas ēka: kolonnu/rīģeļu karkass, monolītā dzelzsbetona pārsegumu plātne. Nesošās sienas, kas atdala dzīvokļus no koridora, veidotas no monolītā dzelzsbetona, dzīvokļu starpsienas – no vieglmetāla karkasa, minerālvates pildījuma un divkāršām ģipškartona loksnēm. Griesti visos stāvos ir no monolītā betona, to augstums – 2,70 m. Katram dzīvoklim paredzēts balkons vai terase. Terašu priekšrocība ir slēgti un daļēji slēgti stiklojumi – atbīdāmas stiklotas sienas, kas ļauj pilnībā atvērt terasi siltajos gadalaikos.

Māju kompleksā ir ierīkota videonovērošanas sistēma, kuras redzeslokā ir viss kompleksa perimetrs, abi slēgto autostāvvietu līmeņi un galvenie ieeju mezgli. Barjeras uz piebraucamajiem ceļiem sargā Virsotņu iedzīvotājus no nevēlamiem viesiem. Mājas galvenajā vestibilā, pie centrālās pults paredzēta vieta mājas dežurantam. Visos dzīvokļos jau ir iestrādāta drošības sistēmas instalācija, atliek vien izvēlēties apsardzes uzņēmumu. Papildu drošībai mājas centrālo ieeju ar katru dzīvokli savieno namrunis.

Visas četras mājas savieno tikai māju iedzīvotājiem pieejama apzaļumota terase 6000 m2 platībā. Uz tās ierīkoti divi dažādām vecumgrupām piemēroti bērnu spēļu laukumi – esiet bez bažām, jūsu atvases spēlējoties nevarēs izskriet uz ielas vai kaut kur aizklīst!

Ugunsdrošības standartiem atbilstoša sistēma – dūmu un siltuma detektori – ir uzstādīti katrā dzīvoklī. Šie detektori ir pievienoti kopīgai mājas ugunsdrošības un apsardzes pultij, kas momentā identificē ugunsnelaimei pakļautā dzīvokļa atrašanās vietu. Kompleksā ir atsevišķs elektroenerģijas ģenerators, kas ugunsgrēka laikā spēj ģenerēt enerģiju ugunsdzēsēju darba nodrošināšanai. Iedzīvotāju evakuācijai ugunsnelaimes gadījumos izbūvēta pilnīgi izolēta evakuācijas kāpņu telpa. Arī autostāvvieta ir aprīkota ar ugunsdzēsības un dūmu mehānisko novadīšanas sistēmu.

Uz katras mājas jumta ir zibensnovedējs, kas spēj uztvert spēcīgo zibens strāvu un to neitralizēt caur mājas pamatos iestrādāto zemējumu.

Autostāvvietas ir nulles un otrajā stāvā, un abos gadījumos ir gādāts, lai jums nebūtu jāuztraucas par auto slīdēšanu sliktos laika apstākļos ne izbraucot stāvvietā, ne izbraucot no tās. Auto iebrauktuves klātas ar raupju pretslīdēšanas segumu, ko aukstajā gada laikā paredzēts apsildīt – arī atkala un ledus netraucēs!

Rīga, Centrs, Skanstes iela 29

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena
21 4 4 87,00 17,00 104,00 265 000 €
78 15 3 69,00 17,00 86,00 Pārdots

Rīga, Centrs, Skanstes iela 29A

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena
124 22 2 70,10 22,80 92,90 Pārdots

Interese par šo īpašumu?

Aleksandra Janere, darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, zvaniet: +371 29990911.

Vai rakstiet e-pastu: [email protected]