Mežaparka Rezidence

Drukas versija

Penthouse tipa apartamenti ar plašām terasēm un ekskluzīvi dzīvokļi izstrādāti nepārspīlēti dekoratīvā manierē, ievērojot proporcijas un rūpību detaļās.

Projektā “Mežaparka Rezidences” dzīvokļu māju būvniecība tiks uzsākta šī gada beigās. Pirmās divas mājas plānots nodot ekspluatācijā 2018. gada beigās. Rezervāciju var jau veikt pašreiz. 

 Projekts „Mežaparka Rezidences” ir viens no Rīgas lielākajiem nekustamo īpašumu projektiem platības ziņā – 31 hektārs. Koncepcijas autors ir arhitekts Andris Kronbergs, kurš izcili spējis apvienot Mežaparka esošo apbūvi ar mūsdienīgu dizainu un komfortu.
Katru ēkas projektu šeit ir radījuši godalgoti Latvijas un ārzemju arhitekti. Koncepcijas ietvaros tiek realizēti ekskluzīvi villu, dvīņu villu, rindu māju un mazstāvu ēku ar premium klases apartamentiem projekti.

“Mežaparka Rezidences” atrodas vietā, kas veiksmīgi apvieno visu nepieciešamo mūsdienīgai dzīvei.  

Rīga ir īpaša ar to, ka piedāvā plašas iespējas biznesam un izaugsmei, lepojas ar daudzveidīgu kultūras dzīvi, atrodas Baltijas jūras krastā. Rīgas lidosta nodrošina Baltijas reģionā vislabākos savienojumus ar citām Eiropas valstīm. Visas šīs priekšrocības iespējams izmantot vien pārdesmit minūšu brauciena attālumā no “Mežaparka Rezidencēm”!

Villa veidota ar atsauci uz Mežaparkam raksturīgo funkcionālisma stilu. Nama arhitektūra atklāj modernisma pamatvērtības: ārējā forma seko ērtai un pārdomātai iekšējai funkcijai, bez liekām ārišķībām. Īpaša vērtība villas projektā pievērsta tādam materiālam kā koks. Lielās stiklotās virmas nodrošina caurredzamību vērtīgāko skatu virzienā, bet lielie stiklojumi ar bīdāmajām durvīm vizuāli sapludina iekštelpu ar apkārtējo vidi. Plašas, segtas terases ļauj izbaudīt Mežaparka zaļo vidi: skatu uz dārzu un apzaļumoto kāpu.


Interese par šo īpašumu?

Andžela Čobana, darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, zvaniet: +371 26808978.

Vai rakstiet e-pastu: [email protected]