Ganību Loft

Apartamenti lietišķā centra nomalē ar optimāli nolīdzsvarotu cenas un īres likmju kombināciju.

Projekts Ganību Loft, pēc adreses Ganību dambis 31b – unikals piedāvajums, 5 minūšu attālumā no Rīgas centra. Šodien lietišķā centra nomalē praktiski ir ļoti grūti atrast tik optimāli balansētu cenas un īres likmju kombināciju, salīdzinājumā ar doto projektu.

Renovācijas projekts ir mūsdienu tendences veiksmīgi radīta sabiedriskās ēkas rekonstrukcija. 2013. gadā bija pabeigta bijušās rūpnīcas administratīvā korpusa renovācija. Tika radīts mazgabarītu dzīvojamais komplekss. Ēkai ir sava viesu autostāvvieta un neliela omulīga zaļā zona ēkas priekšā. Tritorija ir apvienota vienā blokā, iekļaujot sevī virszemes autostāvvietu un nelielo iekšējo pagalmu.

Piedāvājumā ir vienistabu apartamenti ar platību 29 un 33 m2. 

Iela - Ganību dambis atrodas Sarkandaugavā un tai ir liela vēsture. Šodienas Ganību dambja ielā sāka stādīt kokus vēl 1710. gadā, pēc tā, kad pilsētā iegāja krievu kareivji un radās nepieciešamība apvienot pilsētu ar Sarkandaugavu. Turpat, Pēteris Pirmais pavēlēja aprīkot Otro Cara dārzu.

19. gadsimta pirmajā pusē laukums no Pētersalas ielas līdz Sarkandaugavai bija nosaukts par – Otro Ganību dambi, bet 1923. gadā – par Ganību Dambi. Ielas garums – 2950 metri. Uz Ganību Dambja ielas atrodas lielākie Sarkandaugavas uzņēmumi,  tādi kā, Rīgas Elektromašīnbūves rupnīca, Rīgas Dīzelis DG un daudzi citi. Uz vienas no to teritorijām  - Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīcas, paradījās administratīvais komplekss, 2013. gadā rekonstruētais  uz Loft kompleksu Ganību Loft.

Pēdējus gadus lielus rūpniecības uznēmumus aizstāj ofisa kompleksi un tehnoparki. Tagad blakus Ganību Loft atrodas ofisa centrs Indi, Bite, Venden, Rīgas upes ostas administratīvās ēkas.  

Māja ir aprīkota ar mūsdienīgu gāzes katlu un tā ir pievienota pilsētas inženiertīkliem. Kompleksā ir viens lifts, videonovērošanas un ugunsdzēsības sistēmas. Mājas priekšā ir aprīkota viesu autostāvvieta uz 20-25 mašīnām. Ieeja mājā tikai caur čipu. Klientu ērtībām mājas aizmugurējā pusē ir papildus 6 autostāvvietas.  

Rīga, Sarkandaugava, Ganību dambis 31b

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena

Interese par šo īpašumu?

InCity SIA, darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, zvaniet: +371 67240392.

Vai rakstiet e-pastu: [email protected]