KVARTĀLS 67

Mūsdienīgs dzīvojamais komplekss "KVARTĀLS 67", atrodas pašā pieprasītākajā rajonā Rīgā - Purvciemā. Adrese Ūnijas ielā 67.

Dzīvoklī ir pilna apdare, koka grīdas, sienas un griesti krāsoti, izflīzēta vannas istaba ar apsildāmo grīdu, flīzes virtvē, mūsdienīga un augstas kvalitātes santehnika. Koka durvis starp istabām, metāla ārdurvis, logi-trīskārtējs stiklojums. Mājā ir visas pilsētas komunikācija, apkure-Rīgas Siltums. Pateicoties mūsdienīgai energoefektīvai tehnaloģijai, kura tiek izmantota celtniecībā, Jums dod lielisku iespēju ekonāmēt uz apkuri. 
Dzīvojamā kompleksa teritorijā ierīkota slēgta stāvvieta riteņiem, 16 stāvvietas automašīnām zem nojumes, kā arī 32 stāvvietas kompleksa teritorijā. 
Labiekārtotā teritorija tiks nožogota, apzaļumota, aprīkota ar atpūtas vietām- soliņiem un mūsdienīgu rotaļu laukumu bērniem. Perimetrā tiks stādīts dzīvžogs, kā arī koki, krūmi un zaļš zāliens. Iedzīvotāju drošībai visu diennakti tiek nodrošināta video novērošana, kameras izvietotas ir visā teritorijā, būs arī iespēja pieslēgties tiešsaistes režīmā Jūsu datorā, viedtālrunī un planšetdatorā. Ieeja tiks aprīkota ar piekļuves koda sistāmu, katrā dzīvoklī domofons. 
Pie galvenās ieejas dzīvojamā kompleksā būs paceļama barjera, kuru apsargās fiziska apsardze 24 h diennaktī. 
Augstas kvalitātes būvniecība , infrastruktūra un apsargātā teritorija padara “KVARTĀLS 67” pievilcīgāku un konfortablāku visos dzīves apstākļos . 

Dzīvojamais komplekss atrodas lieliskā atrašanās vietā attiecībā pret populārākajām vietām Rīgā. Tikai 4,5 km un Jūs varēsiet baudīt pasakainās Vecrīgas panorāmu visā tās krāšņumā, līdz “Starptautiskai lidostai “Rīga” 14 km, pludmale “Vecāķi”-16 km, 23 kilometru attālumā varēsiet baudīt atpūtu brīnišķīgajā kūrortpilsētā “Jūrmala”.

Dzivojama kompleksa “KVARTALS 67” buvniecibā ir izmantota VST sistema kuru parstāv SIA "EASY BUILDING" Latvijā. 
VST-Sistēma ir patentēta nenoņemamo veidņu – paneļu sistēma, kuru veido divas 24 mm biezas, līdzeni presētas, cementa skaidu plāksnes (CSP), kas Rūpnīcā tiek savienotas vienā gatavā elementā – panelī. CSP ir mitrumu neuztveroša un ekoloģiska, un tās sastāvā ir 63 % skaidas, 25% cements, 10% ūdens un tikai 2% piemaisījumi. 
CSP plāksne ir ar ļoti augstu skaņas izolāciju. Pats panelis piepildīts ar betonu izolē skaņas 55 Db 

Rīga, Purvciems, Ūnijas iela 67 korp. 1

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena

Interese par šo īpašumu?

InCity SIA, darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, zvaniet: +371 67240392.

Vai rakstiet e-pastu: [email protected]