Esplanade Riga

Klusas telpas jūgendstila rajona centrā.

Klusas telpas jūgendstila rajona centrā, kur iespējams koncentrēties darbam. Rīgas Esplanādes darījumu centru ieskauj iedvesmojoša arhitektūra, un tas atrodas mierīgā šķērsieliņā, tomēr izdevīgi tuvu visam, ko piedāvā Latvijas galvaspilsēta. 

Centrs atrodas Bauhausa stila ēkā, kas celta 1939. gadā un ir tikai dažu minūšu gājiena attālumā no Esplanādes – plaša parka, kura vēsturiskie pieminekļi un brīnišķīgās strūklakas jums palīdzēs atslābināties. Gūstiet iedvesmu un atrodiet vietu netraucētām pārdomām.

Ofisa telpas tiek piedāvātas otrajā un septītajā ēkas stāvos. Ir pieejami dažādas platības kabineti – vienvietīgie, divvietīgie, ar vairākiem darba galdiem, kā arī, ir pieejamas pavisam mazas darba platības – kovorkings. Piedāvājumā arī ir konferenču un pārrunu telpas. Cenas arī ir ļoti dažādas, un Jūs noteikti varēsiet sev izvēlēties piemērotāko darba telpu.  

Jautājiet Jums interesējošo informāciju individuāli. Telpu skaits ir daudz lielāks nekā šeit tiek piedāvāts.  


Tuvumā atrodas dažādu nozaru uzņēmumi, no tūrisma līdz finansēm un loģistikai. Viss ērti sasniedzams ar autobusu, tramvaju vai kājām. 

Balss pasta pakalpojumi. Jums nekas nepaliks neievērots.

Interneta pieslēgums, ar ko vienmēr varat rēķināties.


Rīga, Centrs, Dzirnavu iela 57a

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena

Interese par šo īpašumu?

InCity SIA, darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, zvaniet: +371 67240392.

Vai rakstiet e-pastu: [email protected]