‘’Nordeka Park Haus ‘’

‘’Nordeka Park Haus ‘’ dzīvokļu projekts atrodas vienā no ģimenei draudzīgākajiem uz zaļākajiem Rīgas rajoniem - Iļģuciemā! Droša, sakopta un ģimenei draudzīga vide - tās ir tikai dažas no priekšrocīb

Jūs priecēs gaiši un mājīgi dzīvokļi jaunā projektā, izgaismots un drošs pagalms, labiekārtots un apzaļumots iekšpagalms kā arī lieliska apkārtne un Rīgas centra tuvums.

‘’Nordeka Park Haus’’ dzīvojamais komplekss sastāv no piecstāvu dzīvojamās ēkas ar divām kāpņutelpām un tikai 24 dzīvokļiem, labiekārtotu, slēgtu iekšpagalmu, terasi pirmajā stāvā un rotaļu laukumu, kā arī plašu pazemes autostāvvietu un palīgtelpām mantu glabāšanai.

Projekts atrodas dzīvojamo māju pagalmā, nostāk no aktīvās autotransporta plūsmas un ielu trokšņiem, - klusā, patīkamā un skaistā vietā.

Pārdošanā pieejami mūsdienīgi un pārdomāti dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari un santehniku.

Katram dzīvoklim ir ērts plānojums - plaša dzīvojamā telpa ar veiksmīgi apvienotu virtuves zonu, vienu vai divām guļamistabām un balkonu vai terasi.

Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar regulējamiem radiatoriem un individuāliem skaitītājiem.

Apdarē izmantoti īpaši izvēlēti materiāli un mūsdienīgas tehnoloģijas, kas atbilst augstas kvalitātes prasībām - izturīgs, kvalitatīvs grīdas segums un uzticama santehnika iebūvēta katrā dzīvoklī.

Pieejami gan kompakti 1- istabas dzīvokļi ar platību no 32 m2, gan plašāki 2 un 3 istabu dzīvokļi ar platību no 40 - 105 m2, kā arī īpašs ,4- istabu dzīvoklis divos līmeņos ar platību 160 m2

Turpat, blakus ēkai, atrodas divas izglītības iestādes - Rīgas 71. vidusskola un pirmsskolas izglītības iestāde "Kamolītis", bet pāri ielai atrodas - ‘’Nordeķu muižas parks’’ ar bagātīgu augu un koku daudzveidību, ainavisku dīķi, ierīkotām atpūtas vietām un rotaļu laukumiem - viens no senākajiem un krāšņākajiem Rīgas parkiem.Dažu minūšu gājiena attālumā atrodas viens no skaistākajiem Pārdaugavas parkiem - ‘’Dzegužakalna parks’’. Būsiet patīkami pārsteigti par aktivitāšu daudzveidību - lieliska vieta ikdienas pastaigām un brīvdienu aktivitātēm gan vasaras, gan ziemas sezonā - bērnu rotaļu laukums, iekopti celiņi, seni koki un košumkrūmi kā arī estrāde un augstākais punkts Rīgā - ’’ Dzegužkalns’’, kur skatienam pilnībā atklājas Rīgas panorāma.Pārdaugava ir viena no iecienītākajām dzīves un atpūtas vietām Rīgā ar bagātu vēsturi un lieliski attīstītu infrastruktūru. Šeit tiešām ir viss, kas nepieciešams mūsdienīgai ģimenei un aktīvas dzīves baudītājiem - sakopta vide, parki, rotaļu laukumi, veloceliņi, skolas, bērnudārzi, veselības iestādes un kultūras nams, turklāt viss nepieciešamais atrodas pastaigas attālumā.Patīkama apkārtne un ērti sasniedzams Rīgas centrs , plaša sabiedriskā transporta izvēle - uz Iļģuciemu regulāri kursē visa veida Rīgā pieejamais sabiedriskais transports. Vidējais braukšanas ilgums līdz centram - tikai 10 minūtes.

  • Pamati - lentveida un stabveida no monolīta dzelsbetona 
  • Nesošās sienas -  Keraterm bloki, monolīts dzelsbetons
  • Pārsegumi - monolīta dzelsbetona plātne, dzelsbetona paneļi
  • Starpsienas - KNAUF metāla sienu karkasa konstrukcijas ar skanas izolāciju 1000mm
  • Sienas starp dzīvokļiem - no Fibo blokiem un skaņas izolāciju 50mm . Jumta segums - Dzelsbetona panelis .Logi - PVC pakešu logi . Ārdurvis - alumīnija konstrukcijas durvis.INŽENIERKOMUNIKĀCIJAS . Siltumapgāde - centralizēta apkures sistēma pievienota pilsētas tīkliem. Pakalpojumu nodrošina AS"Rīgas siltums" Ēkas pagrabstāvā ierīkota individuālā katlu māja. Katrā dzīvoklī ir regulējami radiatori un uzstādīts individuāls siltuma patēriņa skaitītājs. Ūdensapgāde un kanalizācija - centralizēta, pievienota pilsētas tīkliem. Pakalpojumu nodrošina SIA "Rīgas ūdens" .Katrā dzīvoklī ir uzstādīti individuāli ūdens patēriņa uzskaites skaitītāji. Ventilācija - dzīvokļos ir nodrošināta dabīgā ventilācija, virtuves zonā un sanmezglā ierīkota piespiedu nosūces ventilācijas sistēma. Pazemes autostāvvieta ierīkota ventilācija CO gāzes novadīšanai un ugunsgrēka gadījumā dūmu novadīšanai. Apgaismojums un elektrība - katrā dzīvokļi ir ierīkota 3 fāzu sistēma un individuāls elektrības patēriņa skaitītājs. Visos dzīvokļus ir izveidoti pievadi Interneta, kabeļtelevīzijas pieslēgšanai - iespēja izvēlēties vairāku pakalpojumu sniedzēju. Koplietošanas telpas ir aprīkotas ar sensoru apgaismojumu, teritorijā ir uzstadītas  videonovērošanas kameras

Rīga, Iļģuciems, Iļģuciema iela 7

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena Plāns
3 1 3 70,40 1,70 72,10 Pārdots

Interese par šo īpašumu?

InCity SIA, darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, zvaniet: +371 67240392.

Vai rakstiet e-pastu: [email protected]