Elizabeth

Elizabeth nama atjaunošanā tika iesaistīti augstākās klases speciālisti ar bagātu pieredzi savā jomā. Tas bija viens no būtiskākajiem aspektiem šī visnotaļ sarežgītā projekta kvalitatīvai realizācijai

Atjaunošanas projekta veiksmes atslēga bija piesaistīto speciālistu prasmes un zināšanas.
Rūpīgs darbs pie objekta restaurācijas notika vienlaicīgi vairākos virzienos — gan veicot vēsturiski saglabāto iekšējās apdares un fasādes detaļu renovāciju, gan strādājot pie inovatīviem risinājumiem arhitektu un dizaina birojos, gan veicot ēkas sākotnējā stavokļa izpēti arhīvu materiālos. Kopējās pūles tika ieguldītas ar vienu mērķi — atgriezt Elizabeth namam tā vēsturisko krāšņumu un cēlumu.

Nams Elizabeth atrodas unikālā pilsētas daļā, kurā mūsdienu darījumu pasaule harmoniski saplūst ar pagājušo gadsimtu arhitektūras šedevriem. Arhitektūras pieminekļi, vēstniecību ēkas, diplomātiskās rezidences, galerijas atrodas kuplās simtgadīgu parku koku lapotnes paēnā. Lielākā daļa ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma aizsargājamo objektu sarakstā. Elizabeth nams atrodas Elizabetes ielā 3, Rīgas respektablākajā rajonā — Klusajā centrā. Tā ir brīnišķīga infrastruktūra ar bagātu vēstures mantojumu un ērtu satiksmi. Tai pašā laikā šim rajonam piemīt parku miers un vides tīrība, kas atšķir šo centra daļu no pilsētas burzmas. Iespēja dzīvot šajā Eiropas galvaspilsētas daļā, kurā atrodas daudzi brīnišķīgi pasaules kultūras mantojuma arhitektūras paraugi, ir nemainīga privilēģija — kā pirms 100 gadiem, tā arī mūsdienās. Būdama Rīgas vēsturiskā bulvāru loka daļa, tā joprojām ir viena no zaļākajām un nesteidzīgām pastaigām piemērotākajām ielām. Elizabetes iela — viena no skaistākajām un garākajām (2015 m) Rīgas ielām, nosaukta par godu Elizabetei, Krievijas imperatora Aleksandra I dzīves biedrei, dzimušai princesei Luīzei Marijai Augustei Badenai — pārsteidz
ar ievērojamo eklektisma un jūgendstila arhitektūras pieminekļu ansambli.
Elizabetes ielas ēkās ir izvietojušās daudzas vēstniecības, lepnu dzīvokļu nami, viesnīcas, restorāni un uzņēmumu biroji. Nams atrodas vienā no zaļākajiem pilsētas centra rajoniem — tā apkārtnē izvietoti vairāki pilsētas skvēri un parki. Viena no būtiskām Klusā centra priekšrocībām ir iespēja, neizbraucot no pilsētas, nokļūt zaļo parku vēsajā paēnā. Šeit sastapsiet trīs Rīgas slavenākos parkus — Kronvalda parku, Esplanādes parku un Viesturdārzu. Šī pilsētas daļa ir gan mūsdienīgs darījumu centrs, gan iemīļota Rīgas inteliģences atpūtas vieta ar arhitektūras pieminekļiem, klasiskās un mūsdienu mākslas galerijām, izmeklētiem restorāniem, vīnu studijām un konditorejām.

Elizabeth interjerā ar lielu rūpību ir atjaunota seno laiku aristokrātiskā atmosfēra.
Apdares pamatā ir itāļu tumšais marmors, spoguļi un glancētās virsmas, kas vizuāli paplašina telpu, piešķirot greznajam interjeram mūsdienīgu veidolu.

Grezni interjeri

Robustās ģeometriskās formas un vertikāles papildina maigi akcenti: augstas kvalitātes tekstils, graciozas, kaltas jūgendstila detaļas un cēlkoka apdare. Griestu dekoratīvais gleznojums, kas atjaunots pēc oriģinālajiem ēkā atrastiem fragmentiem, izlīdzina interjera vīrišķo raksturu.Interjera īpašo intīmo atmosfēru rada harmonisks dabīgās gaismas apvienojums ar zonālo apgaismojumu. Foajē ir noformēts ar svinīgu eleganci. Tā apdari rotā pulēts marmors ar smalku zīmējumu, zelta siltais spīdums un spoguļu spožums.
Komforts un pakalpojumi

Cokolstāvā nama Elizabeth iedzīvotājiem ir ierīkota sporta zāle, mantu glabātuves sporta piederumiem un pazemes autostāvvieta deviņām automašīnām. Mājas priekšā ir labiekārtots priekšdārziņš. Iekšpagalmā ir podu augi un soliņi, kā arī velosipēdu novietne. Par Elizabeth nama iedzīvotāju sadzīves un vaļasprieku organizēšanu rūpējas konsjerža pakalpojumu aģentūra Optima Fide.Nama Elizabeth biroju telpas ir piemērotas ekskluzīviem uzņēmumiem ar nelielu apmeklētāju plūsmu. Vienam no birojiem ir divstāvu plānojums — cokolstāvā un pirmajā stāvā — un atsevišķa ieeja no ielas.

Rīga, Centrs, Elizabetes iela 3

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena
1 1 2 127,00 - 127,00 3 172 €
8 5 8 361,00 99,00 460,00 Rezervēts
9 5 6 286,00 100,00 386,00 Rezervēts
10 2 1 31,00 - 31,00 172 150 €
17 1 2 59,00 - 59,00 1 477 €
18 1 6 320,00 - 320,00 7 987 €
19 2 2 42,00 - 42,00 229 900 €
20 2 2 47,00 - 47,00 257 950 €

Interese par šo īpašumu?

InCity SIA, darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, zvaniet: +371 67240392.

Vai rakstiet e-pastu: [email protected]