Club Central Residence

Club Central Residence nams ir unikāls mūsdienu Eiropas arhitektūras un dizaina paraugs, kas apvieno labākās Rīgas vēsturiskās apbūves tradīcijas ar jaunākajām tendencēm pasaules pilsētu attīstībā. Te

Club Central Residence nams ir unikāls mūsdienu Eiropas arhitektūras un dizaina paraugs, kas apvieno labākās Rīgas vēsturiskās apbūves tradīcijas ar jaunākajām tendencēm pasaules pilsētu attīstībā. Te pamatīgums kvalitātē un mūsdienīgums dizainā saskaņojies vienotā ritmā.

Club Central Residence nama fasādes un interjeru izstrādājusi starptautiski atzītā latviešu arhitekte Zane Tetere, tā fasāde ir pieskaņota pārējai Baznīcas ielas estētikas dinamikai,  harmoniski saspēlējoties ar netālo Svētās Ģertrūdes Baznīcu, jūgendstila ēkām un jauno eklektisko apbūvi. Ēkas galvenais akcents ir tumšs, atstarojošs erkers, kas mijas ar stiklotām vitrīnām ar bīdāmām durvīm un dekoratīviem arkveida elementiem. Ēkas kāpņu telpā ir iebūvēts kluss lifts ar interjeru, kas saskaņots ar ieejas vestibila risinājumu.

Ēkas pirmajā stāvā ir paredzētas telpas veikalam vai skaistuma salonam, kā arī ierīkots slēgts klubs ar bibliotēku un bāru nama iedzīvotājiem un viņu godājamajiem viesiem. Club Central Residence ir moderns, pārdomāts dizaina nams, kurā izmantoti kvalitatīvi un videi draudzīgi materiāli, kur drošība, kvalitāte un elegance iet roku rokā ar mūsdienu tehnoloģiju un dizaina piedāvātajām priekšrocībām.

DZĪVOKĻI. KOMFORTS. DROŠĪBA.

Jūsu ērtības un drošība ir Club Central Residence prioritāte un nodrošinātais komforts atbilst mūsdienīga un prasīga pilsētas iedzīvotāja standartiem.

Club Central Residence 7 stāvu augstais nams ir aprīkots ar klusu liftu, kas ved uz 20 plašiem dzīvokļiem ar ērtu plānojumu un 3m augstiem griestiem. Visos dzīvokļos ir koka grīdas, kvalitatīva pilna baltā apdare. Katrā no tiem arī divas plašas vannasistabas, viena no kurām ir tieši blakus guļamistabai. 6. un 7. stāva dzīvokļiem ir ierīkotas plašas privātas terases, no kurām paveras skats uz gleznaino pilsētas apkārtni. Ēka ir slēgta, aprīkota ar CCTV novērošanas sistēmu, pie ārdurvīm ir domofons ar skārienjutīgu ekrānu. 24 stundu konsjerža serviss Jums nodrošinās arī ērtu automašīnas novietošanu blakus esošajā stāvlaukumā. 

Pats galvenais - te viss ir izveidots ar domu, lai Jūs jau rīt savu īpašumu varat pilnībā aprīkot atbilstoši savām komforta prasībām un saukt Club Central Residence par mājām.

KLUBS

Piederība Club Central Residence nozīmē ne tikai dzīvi ērtā vidē ar attīstītu infrastruktūru. Tā ir dzīve, kas Jums sniedz diskrētumu un īpašas privilēģijas kā nama Club Central Residence biedram. 

Nama pirmajā stāvā ir izvietots mājas iedzīvotāju privātais klubs - konceptuāls jaunums Rīgas dzīvojamo namu piedāvājumā.  Veidots kā liela, mājīga viesistaba, klubs ir Jūsu privātās telpas paplašinājums ar unikālu dizainu – klasiskā angļu kluba un ekstravagances apvienojums. Protams, dizaineriem tas bija izaicinājums – apmierināt dažādas gaumes un komforta prasības vienā interjera risinājumā. Un viņiem tas izdevās.

Šeit var iekļūt tikai uzaicinātie. Tikai savējie.  Šeit jūs varat noturēt biznesa pusdienas vai pasēdēt ar draugiem, tā ir Jūsu vieta. Turklāt kluba telpas aiz bāra un bibliotēkas grāmatplauktiem slēpj sevišķi privātu vietu diskrētām sarunām vai vienkārši lasīšanai. Jūs izejat no sava dzīvokļa, tomēr  jūtaties pilnīgi brīvi un ērti. Bet aiz kluba ārdurvīm Jūs sagaida  pilsēta ar visām tās piedāvātajām iespējām. Pateicoties klubam, ir sajūta, ka Jūsu dzīvoklis Club Central Residence ir ērti paplašināts.

INTERJERS

Club Central Residence interjeru ir veidojusi arhitekte Zane Tetere, kas šobrīd ir viena no vadošajām interjera speciālistēm Baltijā. Šeit viss ir izveidots tā, lai Jūs justos mierīgi un patīkami un vide var tikt piemērota individuālām prasībām. Dzīvokļiem ir augstie griesti, ērts un komfortabls plānojums, tiem ir veikta baltā apdare, kas papildināta ar diskrētiem akcentiem.

Katrā dzīvoklī ir divas vannas istabas, viena no kurām ir izvietota blakus guļamistabai, un blakus viesistabai ir virtuve. Apartamenti ir aprīkoti ar iebūvētajiem skapjiem, dzīvojamajā zonā sienas ir dekorētas ar elegantu smalka koka apdari un augstas kvalitātes dizaina klases reljefa tapetēm. Dzīvokļos ir ieklātas dabīgā parketa grīdas. Vannas istabā un dušas zonā sienas ir klātas ar dizaina klases flīzēm, grīdām izmantotas dabīgā akmens flīzes.

Sestā un septītā stāva dzīvokļiem ir izbūvētas terases ar plašu skatu uz gleznaino pilsētu, kas sevišķi papildina rūpīgi izstrādāto interjera dizainu.

DROŠĪBA

Piekļuves kontroli ēkā nodrošina domofona sistēma, kas aprīkota ar mikroshēmu lasītāju, tastatūru, kas atbalsta koda atslēgu, un ar krāsu kameru, kas sniedz iespēju zvanīt konkrētu dzīvokli vai ēkas administratoram. Dzīvokļos ir uzstādīti domofoni ar skārienjutīgo paneli, augstu izšķirtspēju, un papildus funkciju, kas ļauj ielaist apmeklētājus vai sazināties ar ēkas dežurantu. Ēkas perimetra un ieejas zonas kontroli nodrošina video novērošanas sistēma.

Piekļuves kontrole

Piekļuves kontroli ēkā nodrošina domofona sistēma, kas aprīkota ar mikroshēmu lasītāju, tastatūru, kas atbalsta koda atslēgu, un ar krāsu kameru, kas sniedz iespēju zvanīt konkrētu dzīvokli vai ēkas administratoram. Dzīvokļos ir uzstādīti domofoni ar skārienjutīgo paneli, augstu izšķirtspēju, un papildus funkciju, kas ļauj ielaist apmeklētājus vai sazināties ar ēkas dežurantu. Ēkas perimetra un ieejas zonas kontroli nodrošina video novērošanas sistēma.

Ugunsdrošība

Ēkai ir centrālā ugunsgrēka trauksmes sistēma koplietošanas telpās un dzīvokļos. Šī sistēma ir savienota ar dzīvokļu dūmu detektoriem. Gadījumā, ja trauksmes signāls tiek pārraidīts vienlaicīgi ēkas dežurantam un glābšanas dienestu pultij, un to var pārraidīt arī apsardzes firmai vai īpašniekam SMS formā.

Video novērošana

Ēkas perimetra un ieejas zonas kontroli nodrošina video novērošanas sistēma.

Skaņu sistēma

Koplietošanas telpās ir ierīkota lokāla skaņu sistēmu, kas ļauj atskaņot fona mūziku un, ja nepieciešams, nosūtīt balss ziņas.

Apsardze

Ēka ir aprīkota ar centrālo signalizācijas sistēmu ar individuālo vadības bloku katrā dzīvoklī, ar signāla nosūtīšanu uz dežuranta vietu un apsardzes firmu, kā arī ar iespēju nosūtīt signālu dzīvokļa īpašniekam SMS formā.

AKTĪVAIS CENTRS

Rīga kā Eiropeiska un  mūsdienīga pilsēta, atstatu no dzīvīgajām ielām un dinamiskās sabiedriskās dzīves slēpj gleznainus parkus un klusas ielas ar vēsturisku šarmu. Ja aizvērtām acīm kartē mēģināsim noteikt pilsētas centru, visticamāk trāpīsim Baznīcas ielā, pie Rīgas Vecās Ģertrūdes baznīcas, pirmās, kurai pilsētā tika piešķirta īpaša vieta būvniecībai.

Te atrodas Club Central Residence - ielā starp baznīcas skvēru un Esplanādes parku, kur baudīt mierīgas pastaigas pēc intensīvas dienas. Dodoties mājās, Jūs nepaiesiet garām elitāru veikalu rindai, starp kuriem atradīsiet Emporio Armani, Burberry, Escada, Frey Wille un daudzus citus. Pavisam netālu ir jaunais tirdzniecības centrs Galleria Riga ar moderniem veikaliem un visu ikdienas dzīvei nepieciešamo.

Kvartāla attālumā, dažu minūšu gājienā koncentrējas augstākās klases restorāni. Atelpu no ikdienas gaitām vai iepirkšanās Jūs varēsiet baudīt izsmalcinātajā šefpavāra Mārtiņa Rītiņa restorānā „Vincents”, kuru atzinīgi novērtējušas tādas personības kā Japānas imperators, princis Čārlzs, sers Džons, Vācijas kanclere Angela Merkele un daudzi citi. Tie, kas mīl gatavot, noteikti novērtēs delikatešu veikalu Gastronome, kas piedāvā unikālu pārtikas sortimentu - vairāk kā 4500 produktu no 25 valstīm. Rajonā atrodas arī viss jaukām brīvdienām, sākot ar mākslas galerijām un butikiem līdz pat mājīgām kafejnīcām ar svaigu konditoreju; tepat arī Vecpilsēta un greznais kinoteātris Splendid Palace ar labāko no pasaules kino aktualitātēm.

Ja Jums ir svarīgi dzīvot vienā ritmā ar pilsētu un tai pat laikā Jūs novērtējat privātumu un mieru, tad Club Central Residence - mūsdienīgs nams pašā pilsētas sirdī ir piemērotākā izvēle. Te ir viss, kas nepieciešams dinamiskai dzīvei mūsdienīgā un mierīgā vidē. Būt centrā - tas ir ērti, droši un komfortabli.

APKĀRTNE

Baznīcas iela ir neliela, mierīga iela, bez intensīvas satiksmes. Taču tā iet paralēli galvenajai pilsētas dominantei – Brīvības ielai.  Tā atrodas tikai kvartāla attālumā, tāpat kā vēl viena svarīga pilsētas artērija – Krišjāņa Valdemāra iela, kas ved laukā no pilsētas uz Jūrmalas šoseju un lidostu.

Club Central Residence atrodas rokas stiepiena attālumā no visa Jums svarīgā – tepat ap stūri sākas klusais centrs un vēstniecību rajons, kas nozīmīgs arī ar Jūgendstila arhitektūras mantojumu, te arī pilsētas nozīmīgākie biznesa centri un labākās viesnīcas. Club Central Residence atrodas ērtā un reprezentablā rajonā, kas ir perfekts mūsdienīgam un prasīgam pilsētas iedzīvotājam.

APDARE UN DETAĻAS

Ēkas dzīvojamās daļas koplietošanas telpas paredzētas pilnība apdarītas un aprīkotas ar visām iekārtām. Visos dzīvokļos veikta pilna baltā apdare, atsevišķi dzīvojamo istabu sienu posmi klāti ar ugunsdrošu, tonētu koka panelējumu vai dizaina klases reljefam tapetēm. Griestos iebūvēti gaismekļi, izvadi piekaramajiem gaismekļiem un uzstādītas ventilācijas restes.  Sienas vannas istabās klātas ar mitrumizturīgu krāsu, atsevišķos posmos - flīzētas ar dizaina klases matētām flīzēm. Dzīvojamajās un guļamistabās ieklātas dabīgā parketa dēļu grīdas, virtuves zonā un vannas istabas zonās - grīda klāta ar dizaina klases liela izmēra neslīdošām akmens masas vai dabīgā akmens flīzēm.

TEHNISKIE RISINĀJUMI

Ēkā izbūvēti visi inženiertīklu pievadi, uzstādītas ventilācijas un dzesēšanas sistēmas, iebūvēto gaismekļu instalācija, domofonu sistēma un apskaņošanas sistēma.

Ēka tiek pieslēgta sekojošām centralizētām pilsētas inženierkomunikācijām:

Rīgas Siltuma siltumapgādes sistēmai;
Latvenergo sadales tīklam,
Lattelekom vai Latvenergo ITT vājstrāvu tīkliem (optiskā kabeļa pieslēgums);
Rīgas Ūdens ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem.
Katrā dzīvoklī tiek izbūvēti sekojoši inženiertīkli ar katram dzīvoklim individuālu elektroniski nolasāmu patērēto energoresursu uzskaiti: ūdensapgāde, siltumapgāde, ventilācija, elektroapgāde, vājstrāvu sistēmas.

DROŠĪBA UN KOMFORTS

Dzīvokļos paredzētas apsardzes signalizācija ar pulti, ugunsdzēsības dūmu detektors ar pieslēgumu apsardzes signalizācijai, domofona sistēmu ar vienu „dzīvokļa” pulti katra dzīvokļa ieejas zonā. Katrā dzīvoklī tiek nodrošināts optiskā kabeļa ievads, kā arī bezvadu datu pārraides tīkls, raidītāju uzstādot vājstrāvu sadalē un apskaņošanas sistēma.

Ēkas vadības sistēma nodrošinās visu ēkas parametru digitālu uzskaiti, saglabāšanu un noformēšanu vienotā dzīvokļa uzturēšanas rēķinā, ietverot tajā visu patērēto energoresursu, apkalpošanas, apsardzes, uzturēšanas un rezerves fonda līdzekļu izmaksas. Iedzīvotajiem pašiem nebūs jākomunicē ne ar vienu no pakalpojumu sniedzējiem.

APSAIMNIEKOŠANA

Apsaimniekošanu nodrošina uzticams un pieredzējis apsaimniekošanas uzņēmums.

Ēka
7 stāvu dzīvojamā ēka;
1. stāvā paredzēts ieejas vestibils, iedzīvotāju kluba telpas un neliela izīrējama platība
(veikals vai pakalpojumu telpas);
No 2. līdz 7. stāvam izvietoti 20 dzīvokļi;
Dzīvokļu platības: no 53,9 līdz 156,3 m2;
Dzīvojamo telpu augstums dzīvokļos - 3,0 m;
Pagraba stāva līmenī paredzētas individuālās noliktavas ēkas iedzīvotājiem;
Ēka aprīkota ar komfortablu liftu
Nesošās un norobežojošās konstrukcijas
No ārpuses siltināta monolītā dzelzsbetona nesošā struktūra;
Ar divkameru energoefektīviem veramiem logiem (Ust 0,6 W/m2K, loga Rw vismaz 40
Db) energoefektīvos alumīnija rāmjos;
Alumīnija fasāžu sistēma ar veramām daļām un divkameru stiklojumu (Ust 0,6 W/m2K,
sistēmas Rw vismaz 40 Db);
Balkoni ar kaltām vai kompozītmateriāla margām un lapegles segumu
Plānojuma funkcionalitāte
Daļa ēkas 1. stāva un pagraba atvēlēta izīrējamām komectelpām, kas nebūs saistītas
ar sabiedrisko ēdināšanu.
Pirmā stāva otrajā daļā izvietots reprezentabls ieejas vestibils ēkas dzīvojamajai daļai.
Vestibilam pieslēdzas ēkas iemītniekiem paredzētais klubs ar bibliotēku un nelielu
bāru, kas izmantojams darba tikšanos rīkošanai dienā un iedzīvotāju komunikācijai un
atpūtai vakaros.
Ēkas dzīvojamās daļas koplietošanas telpas paredzētas pilnībā apdarītas un aprīkotas
nepieciešamajām iekārtām un mēbelēm. Tai skaitā pilnībā mēbelēts ir ieejas vestibils
un kluba telpa.
Ieejas vestibilā paredzēta ēkas administratora (konsjerža) darba vieta.
Ēkas pagrabā bez tehniskajam telpām izvietotas arī nelielas iedzīvotāju noliktavas
lielgabarīta sporta inventāra un līdzīgu lietu glabāšanai.
Aiz ēkas vestibila izvietota kāpņu telpa ar tajā izvietotu KONE ātrgaitas liftu dizaina
apdarē, kas paredzēts 6 personām un aprīkots ar siksnu pievadu, kas padara lifta
darbību ļoti klusu. Kāpnes izgatavotas pēc individuāla dizaina.
No ēkas 2. līdz 5. stāvam izvietoti četri, bet 6. un 7. stāvā - divi dzīvokļi katrā stāvā.
Apdare
Koplietošanas telpas- Dabīgs akmens, retas koksnes sugas, dizaina objekti un
apdares elementi.
Visi ēkas dzīvokļi tiek izbūvēti ar pilnu iekšējo apdari:
Grīdas: augstvērtīgs ozolkoka (gaišais tonis) vai riekstkoka (tumšais tonis) parketa
dēlis, augstā grīdlīste;
Flīzes: dizaina flīžu kolekcijas (Itālija, Spānija);
Sienas: krāsotas sienas dzīvojamās istabās, dizaina tapete guļamistabā, dekoratīvo
koka paneļu sienas priekštelpās;
Durvis: koka durvis (H = 2,40m), ar augstvērtīgu furnitūru un slēptām eņģēm;
Santehnika: Villeroy&Boch, Grohe, ROCA, Huppe, Laufen;
Sildķermeņi: Jaga, ar regulēšanas iespēju;
Iebūvētie griestu gaismekļi;
Griesti dekorēti ar karnīzi, lustras rozeti.
Netiek uzstādītas virtuves, mēbeles un piekaramie gaismekļi.

Energoefektivitāte un komforts
Ēkas vadības sistēma
Ēkas vadības sistēma nodrošinās visu ēkas būtisko parametru digitālu uzskaiti, saglabāšanu un noformēšanu vienotā dzīvokļa uzturēšanas
rēķinā, ietverot tajā visu patērēto energoresursu, apkalpošanas, apsardzes, uzturēšanas izmaksas. Tas ļaus dzīvokļu īpašnieku vietā visas
attiecības un norēķinus ar pakalpojumu sniedzējiem kārtot ēkas apsaimniekotājam.
Apkure
Ēka tiek pieslēgta centralizētām pilsētas inženierkomunikācijām, tai skaitā AS „Rīgas siltums” siltumapgādes tīkliem (siltuma nesējs –
ūdens), kuru komercuzskaite tiek veikta pie ievada ēkā. Paredzēta gan centralizēta, gan lokāla temperatūras regulēšanas iespēja. Siltuma
novadīšanai tiek izmantoti paaugstinātas siltumatdeves konvektori Jaga.
Apgaismojums
Ēkas koplietošanas telpām paredzēta energoefektīva divpakāpju apgaismojuma sistēma, kuras minimālo darba režīmu aktivizē krēslas
sensors, bet pilnu apgaismojumu kustības sensori gaiteņos un kāpņu telpās. Dzīvokļos paredzēts uzstādīt energoefektīvus iebūvētos fona
apgaismojuma gaismekļus ar LED spuldzēm.
Elektroenerģija
Trīsfāzu, ar vienmērīgu dzīvokļa slodzes sadalījumu pa fāzēm. Katrs dzīvoklis tiek aprīkots ar digitāliem visas patērētās enerģijas skaitītajiem,
kas darbojas vienotās ēkas energouzskaites sistēmas ietvaros, ar nodrošinātu attālinātu pieeju skaitītāju rādījumu nolasīšanai.
Ventilācija
Enerģijas taupīšanai un maksimālam komfortam katrā dzīvoklī uzstādīta autonoma ventilācijas sistēma ar rekuperācijas un dažādu darba
režīmu programmēšanas iespējām, kuru izmantošana ļauj atgūt līdz 90 % ventilācijai izmantojamās enerģijas un atbilstoši būtiski samazināt
enerģijas patēriņu apkurei.
Ūdensapgāde
Karstā ūdens apgādes sistēma veidota pēc cirkulācijas sistēmas principa, patērētais karstais ūdens tiek uzskaitīts tiešā patēriņa vietas
tuvumā, kas ļauj būtiski samazināt ūdens patēriņu un maksāt tikai par patērēto karsto ūdeni.
Dzesēšana
Neskatoties uz ēkas augsto energoefektivitātes pakāpi, papildus autonomai ventilācijas sistēmai visi dzīvokļi ēkas 2. līdz 5. stāvos ir sagatavoti
autonomas fancoil dzesēšanas sistēmas izveidei, izbūvējot aukstuma vadus, kondensāta novadīšanas sistēmas pievadus un ārējo bloku
elektroapgādes un vadības kabeļus. To īpašnieki, neveicot būvdarbus, pēc izvēles varēs uzstādīt autonomu SPLIT sistēmu savam dzīvoklim.
Savukārt, 6. un 7. stāva dzīvokļos SPLIT tipa dzesēšanas sistēma tiks izbūvēta būvdarbu laikā.
Vājstrāvas
Katram dzīvoklim nodrošināts interneta pieslēgums (līdz 10 GB/s) un paredzētas pieslēgumu vietas datu pārraides, telefona un IP televīzijas
pieslēgšanai. Optiskais kabelis, novadīts līdz katram dzīvoklim, nodrošina ātrgaitas internetu (t.sk. Wi-Fi) un ciparu televīziju HD kvalitātē,
ciparu telefona līnijas.
Drošība
Piekļuves kontrole
Piekļuves kontroli ēkā nodrošina sistēma uz domofona bāzes, kuras ielas modulis aprīkots ar čipu nolasītāju, tastatūru, kas atbalsta koda
atslēgas funkciju, krāsaino videokameru, nodrošinot iespēju izsaukt konkrētu dzīvokli vai ēkas uzraugu. Dzīvokļos uzstādīti augstas
izšķirtspējas skārienjūtīgi domofonu paneļi, kas bez apmeklētāju ielaišanas funkcijas nodrošina komunikācijas iespēju ar ēkas dežurantu.
Ugunsdrošība
Ēkā uzstādīta centralizēta ugunsdzēsības signalizācija gan koplietošanas telpās, gan dzīvokļos. Šai sistēmai pieslēgti arī dzīvokļu dūmu
detektori. Trauksmes gadījumā signāls tiek noraidīts gan ēkas dežurantam, gan vienlaikus uz glābšanas dienesta pulti, kā arī var tikt
noraidīts arī apsardzes firmai, vai īpašniekam īsziņas formā.
Videonovērošana
Ēkas perimetra un ieejas zonas kontrolei paredzēta videonovērošanas sistēma.
Skaņas sistēma
Ēkas koplietošanas telpās paredzēta lokāla apskaņošanas sistēma, kas nodrošina fona mūzikas pārraides iespējas un nepieciešamības
gadījumā ļauj sniegt balss paziņojumus.
Apsardze
Ēkā izbūvēta centralizēta apsardzes signalizācijas sistēma ar individuālu vadības bloku katrā dzīvoklī un trauksmes signāla nosūtīšanu uz
dežuranta vietu, izvēlētās apsardzes kompānijas pulti un iespēju nosūtīt signālu īsziņas formā dzīvokļa īpašniekam.

Rīga, Centrs, Baznīcas iela 18A

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena Plāns
2a 2 2 66,00 - 66,00 229 950 €
2b 2 3 90,00 - 90,00 Pārdots
2c 2 2 70,00 - 70,00 Pārdots
2d 2 2 54,00 - 54,00 188 650 €
3a 3 2 66,00 - 66,00 Pārdots
3b 3 3 90,00 - 90,00 342 380 €
3c 3 2 70,00 - 70,00 Pārdots
3d 3 2 54,00 - 54,00 Pārdots
4a 4 2 66,00 - 66,00 Pārdots
4b 4 3 90,00 - 90,00 Pārdots
4c 4 2 70,00 - 70,00 Pārdots
4d 4 2 54,00 - 54,00 Pārdots
5a 5 2 66,00 - 66,00 Pārdots
5b 5 3 90,00 - 90,00 378 420 €
5c 5 2 70,00 - 70,00 Pārdots
5d 5 2 54,00 - 54,00 219 200 €
6a 6 4 143,00 13,00 156,00 Pārdots
6b 6 4 107,00 14,00 121,00 Rezervēts
7a 7 4 126,00 20,00 146,00 Pārdots
7b 7 3 93,00 15,00 108,00 Pārdots

Interese par šo īpašumu?

InCity SIA, darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, zvaniet: +371 67240392.

Vai rakstiet e-pastu: [email protected]