Skanstes Majas

Skanste, ko veido 7 kvartāli, ir viens no perspektīvākajiem jaunās Rīgas rajoniem. Aptuveni 21 hektāru plašā teritorija, ko attīsta būvuzņēmums Merks, atrodas pastaigas attālumā no Rīgas centra.

Skanste izaicina un iedvesmo. Te plānots apvienot drosmīgus arhitektoniskus risinājumus ar zaļu ārtelpu, gaišas un plašas biroju ēkas ar elegantiem mājokļiem, perspektīvām izklaides un iepirkšanās vietām. Šeit var tikt realizēti vispārdrošākie sapņi.

Skanstē jau uzceltas divu vadošo Latvijas banku jaunās ēkas, Arēna Rīga, kurā norisinās sporta spēļu kaislības un izcili populārās mūzikas koncerti, vairākas daudzstāvu ēkas ar dzīvokļiem. Skanstes attīstība nosaka Rīgas jauno pilsētbūvniecības standartu. Moderno arhitektūru papildina rūpīga plānošana, pārdomāta infrastruktūra, mūsdienīgu materiālu un būvniecības tehnoloģiju izmantošana.

Ja vēlaties Skanstē īstenot kādu no saviem investīciju vai būvniecības projektiem, sazinieties ar mums – un mēs uzklausīsim jūsu vēlmes un palīdzēsim tās īstenot!

Skanstes rajons top vietā, kur ilgus gadu desmitus atradās rīdzinieku dārziņi. Visai 21 ha teritorijai ir izprojektēta un daļēji jau izbūvēta pilnīgi jauna inženierkomunikāciju infrastruktūra, nodrošinot pilnu pilsētas komunālo pakalpojumu pieejamību. Līdzās jau uzceltajām ēkām ir izbūvēti gājēju celiņi, ierīkoti apstādījumi, bērnu rotaļu un sporta laukumi. Ar laiku te sazaļos arī labiekārtots skvērs.

Īpaši vērtīgas investīcijas Skanstē padara tā ideālais izvietojums līdzās Rīgas vēsturiskajam centram, satiksmes mezglu tuvums un iespēja realizēt savas idejas teritorijas apbūves kopējā kontekstā. Tikai 15 minūšu gājiena attālumā ir Rīgas osta un Centrālā dzelzceļa stacija, Vecrīga ar mājīgām kafejnīcām un darījumu iestādēm, Opera un teātri, Olimpiskais centrs ar sporta aktivitātēm. Apmēram 20 minūšu laikā ir iespējams nokļūt strauji augošajā Rīgas lidostā, kuru tiešie reisi saista ar visām lielākajām Eiropas pilsētām.

Ēku nesošās konstrukcijas.

Pāļu pamati, monolītā dzelzsbetona režģogi. Dzīvojamo ēku nesošās sienas  stāvos no monolītā dzelzsbetona,  Monolītā dzelzsbetona starpstāvu pārsegumi. Autostāvvietas ēka: kolonnu/rīģeļu karkass, monolītā dzelzsbetona pārsegumu plātne. Nesošās sienas, kas atdala dzīvokļus no koridora, veidotas no monolītā dzelzsbetona, dzīvokļu starpsienas – no vieglmetāla karkasa, minerālvates pildījuma un divkāršām ģipškartona loksnēm. Griesti visos stāvos ir no monolītā betona, to augstums – 2,70 m. Katram dzīvoklim paredzēts balkons vai terase. Terašu priekšrocība ir slēgti un daļēji slēgti stiklojumi – atbīdāmas stiklotas sienas, kas ļauj pilnībā atvērt terasi siltajos gadalaikos.

Māju kompleksā ir ierīkota videonovērošanas sistēma, kuras redzeslokā ir viss kompleksa perimetrs, abi slēgto autostāvvietu līmeņi un galvenie ieeju mezgli. Barjeras uz piebraucamajiem ceļiem sargā Virsotņu iedzīvotājus no nevēlamiem viesiem. Mājas galvenajā vestibilā, pie centrālās pults paredzēta vieta mājas dežurantam. Visos dzīvokļos jau ir iestrādāta drošības sistēmas instalācija, atliek vien izvēlēties apsardzes uzņēmumu. Papildu drošībai mājas centrālo ieeju ar katru dzīvokli savieno namrunis. 

Ugunsdrošības standartiem atbilstoša sistēma – dūmu un siltuma detektori – ir uzstādīti katrā dzīvoklī. Šie detektori ir pievienoti kopīgai mājas ugunsdrošības un apsardzes pultij, kas momentā identificē ugunsnelaimei pakļautā dzīvokļa atrašanās vietu. Kompleksā ir atsevišķs elektroenerģijas ģenerators, kas ugunsgrēka laikā spēj ģenerēt enerģiju ugunsdzēsēju darba nodrošināšanai. Iedzīvotāju evakuācijai ugunsnelaimes gadījumos izbūvēta pilnīgi izolēta evakuācijas kāpņu telpa. Arī autostāvvieta ir aprīkota ar ugunsdzēsības un dūmu mehānisko novadīšanas sistēmu.

Uz katras mājas jumta ir zibensnovedējs, kas spēj uztvert spēcīgo zibens strāvu un to neitralizēt caur mājas pamatos iestrādāto zemējumu. 

Autostāvvietas ir nulles un otrajā stāvā, un abos gadījumos ir gādāts, lai jums nebūtu jāuztraucas par auto slīdēšanu sliktos laika apstākļos ne izbraucot stāvvietā, ne izbraucot no tās. Auto iebrauktuves klātas ar raupju pretslīdēšanas segumu, ko aukstajā gada laikā paredzēts apsildīt – arī atkala un ledus netraucēs!


Rīga, Centrs, Grostonas iela 19

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena Plāns
1 1 2 60,00 - 60,00 Pārdots
2 2 3 83,50 3,50 87,00 Pārdots
3 1 3 82,00 5,00 87,00 Pārdots
214 1 2 61,00 5,20 66,20 Pārdots
222 2 2 61,40 - 61,40 Pārdots
232 3 2 61,40 - 61,40 Pārdots
242 4 2 61,40 - 61,40 Pārdots
272 7 2 61,40 - 61,40 Pārdots
292 9 2 61,40 - 61,40 Pārdots

Interese par šo īpašumu?

Andžela Čobana, darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, zvaniet: +371 26808978.

Vai rakstiet e-pastu: [email protected]