SUN REPUBLIC

Dzīvojamais komplekss Sun Republic (Saules Republika) atrodas Ķīšupes grīvā, 150 metru attālumā no Baltijas jūras, Saulkrastos.Sun Republic ir vislielākais kūrorta nekustamā īpašuma projekts Latvijā

Vislielākā Saulkrastu priekšrocība neapšaubāmi ir jūras krasts, kas atrodas tikai 150 metru attālumā no kompleksa. Sun Republic ir viens no nedaudzajiem projektiem Latvijā, kas atrodas tik tuvu jūrai. Komplekss sastāv no septiņām mājām, no kuru logiem un terasēm paveras pārsteidzošs skats uz jūru, kas patiesi ir unikāls.

Ainavai ir deviņu metru kaskāde. Dienas laikā uz Sun Republic dzīvokļu terasēm var sauļoties, elpot priežu meža un svaiga jūras vēja smaržu, bet vakarā baudīt pārsteidzošus saulrietus.

 

Drosmīgi arhitektūras risinājumi.

Šī nav tipiska apbūve – katra ēka, katrs dzīvoklis, istaba ir individuāli veidoti. Ēku fasādes ir izveidotas no materiāla, kas atgādina smilšu krastu, izskalotu un lakstīgalu ligzdām rotātu. Takas un celiņi ir izlikti no aptēstām akmens flīzēm, starp kurām ir iestādītas zaļas sūnas, kas veido apbrīnojami pareizus ģeometriskus rotājumus. Teritorija ar pārsteidzošu reljefa ainavu ir kokiem bagāta. Te līdztekus gadsimtiem vecām priedēm blakus aug lieli ozoli un jauni ziedošie koki, blakus savvaļas zālei un ziediem ir izveidotas puķu dobes.

 

Mūsu gadsimta tehnoloģiskais progress ir lieliskā harmonijā ar dabu. Saules baterijas un kolektori sekmē visgudrāko enerģijas patērēšanu, palīdzot samazināt izdevumus.

 

Tādu vietu civilizācijas tuvumā tik tiešām ir ļoti maz. Jūras, upes ietekas un paugura kāpu kaimiņniecība kūrorta pilsētas centrā padara šo vietu par īstu dabas rezervātu ar priedēm un ar neatkārtojamu reljefa ainavu.

 „Sava upe” kompleksa teritorijā padarīs laimīgus makšķerēšanas cienītājus. Neizbraucot no mājām, var gūt īstenu baudu, patstāvīgi noķerot sev vakariņas. Visas vasaras laikā Ķīšupē ar makšķeri labi ķeras asari, baltie sapali un raudas. Reti gadās noķert arī kādu ālantu, plaudi vai vimbu. Dažreiz vēlu vakarā vai agri no rīta var noķert zušus. No jūras zivīm upē ir noķeramas plekstes un mencas.

„Sava jūra”, līdz kurai vajag tikai pastiept roku – tas ir miljoniem cilvēku sapnis. Rīta kafija uz terases, klausoties krasta bangu skaņas, vakara vīna glāze, baudot saulrietu, skrējiens gar krasta līniju, ieelpojot tīru jodētu jūras gaisu, pludmales volejbols, saules vannas kāpās, paslēpjoties no ziņkārīgo acīm, plunčāšanās viļņos kā bērnībā… Tas viss tagad ir projektā Sun Republic.

Tur ir pat savi „kalni”, kas sniegs daudz prieka gan bērniem, gan arī vecākiem. Ziemā tiek izveidota slidotava un organizētas sacensības kamanu sportā. Vasarā, jūlijā un augustā – pauguros var salasīt sulīgas mellenes.

Kompleksa infrastruktūra iekļauj visu nepieciešamo komfortablai dzīvei. Viesnīcas servisa dienests atbrīvos Jūs no sadzīviskām rūpēm, nodrošinot dzīvokļa tīrību, piegādājot vakariņas uz mājām, izsaucot taksometru braucienam, pasūtot biļetes uz koncertu, izvēlēto pasākumu. Grila zonā ēdienu varēs izbaudīt svaigā gaisā. Bērnu laukums neapšaubāmi iepriecinās vismazākos iedzīvotājus.

Saulkrasti, kas atrodas 40 km attālumā no Rīgas, aizņem 4,8 kvadrātkilometrus, kā arī 42 kvadrātkilometrus lauku teritorijas. Iedzīvotājus skaits pilsētā ir mazliet vairāk nekā 6000 cilvēku. Saulkrasti dod lieliskas pilnvērtīgas atpūtas iespējas. Pilsēta ir aprīkota ar gājēju un velosipēdistu celiņiem. Pastaigas, velomaršruti, kā arī izjādes ar zirgiem pa kāpu nokalnēm jūras tuvumā – kas var būt labāks atpūtai no straujās galvaspilsētas dzīves?

Saulkrastu ievērojamas vietas

Velosipēdu muzejs

Senie velosipēdi jebkurā brīdī ir gatavi parādīt visu, uz ko tie spējīgi, tā ka, neņemot vērā to solīdo vecumu, tie ir darbspējīgā tehniskā stāvoklī. Muzejā ir savākts arī viss, kas ir saistīts ar „ekoloģisku transporta veidu” – dažādi zvaniņi, veloaptieciņas un citi sīkumi. Daudzi pilsētas viesi labprāt degustē arī vietējos alkoholiskos dzērienus, no kuriem daudziem ir oriģinālā receptūra.

Minhauzena muzejs

Minhauzena muzejs atrodas Duntē, krāšņos Vidzemes krastos, 8 km attālumā no Saulkrastiem, blakus šosejai Via Baltica.

Baltā kāpa

Ir viena no skaistākajām Latvijas krasta kāpām ar ne mazāk pārsteidzošu skatu uz Vidzemes krastu. Šiem mērķiem ir aprīkots īpašs skatu laukums, kur var atpūsties. No Baltās kāpas gar jūras krastu ir izveidota 3,6 km gara Saulrieta taka. No Baltās kāpas paveras skats uz Inčupes upes ieteku.

Aktīvas atpūtas centrs

„Mare” sadarbībā ar Aktīvās atpūtas centru tiek piedāvāts vindsērfings un kaitsērfings gan iesācējiem, gan arī nopietniem burātājiem.

Kempings Jūras priede

Peintbols, vieta kolektīvai atpūtai ar sporta spēlēm pludmalē vai uz sporta laukumiem, pirts, izjādes ar zirgiem, laivu noma, kvadracikli, lidošana ar hidroplānu.

Rīga – 40 km

Rīga – pilsēta ar unikālu vēsturi un arhitektūru ceļotājiem, atpūtas, izklaides un iepirkumu centrs tūristiem, kuri meklē krāsainus piedzīvojumus, lietišķs Baltijas centrs un tilts starp Rietumiem un Austrumiem.

Jūrmala – 65 km

Jūrmala – viens no populārākajiem kūrortiem netālu no Rīgas.

Jūrmala – tās ir mūsdienīgas, komfortablas viesnīcas un SPA centri, labiekārtotas smilšu pludmales, Baltijas stilā veidoti namiņi un omulīgas kafejnīcas. Jūrmalā notiek starptautiskais jauno izpildītāju konkurss Jaunais vilnis un pludmales diskotēkas līdz rītam.

Sigulda – 50 km

Sigulda (un tās apkārtne) – viena no populārākajām tūrisma vietām Latvijā (ievērojamas vietas: Siguldas viduslaiku pils, Siguldas pils, Turaidas muzejs – rezervāts, Gaujas Nacionālais parks), kā arī aktīvās atpūtas vieta jebkurai gaumei (apļveida kalnu maršruts velotūristiem, pastaigas takas pa senās Gaujas ielejas nokalnēm, lēcieni ar galvu lejup ar gumijas trosi, aerodiums, bobsleja un kamaniņu trase, lidošana ar gaisa balonu, braukšana ar laivām pa Gauju, izjādes uz zirgiem, panorāmas ritenis, minigolfs, peintbols).

Slēpju trase Žagarkalnā – 60 km.

Slēpju un virvju trases Kaķīškalnā – 50 km.

Aerodiums – lidošana vertikālā vētras tunelī – 45 km.

Lidošana ar gaisa balonu – 50 km.

Ugunsdrošības sistēmas: adapteri ir uzstādīti katrā dzīvoklī, stāvvietā.

Apsardzes signalizācija: signalizācija ar izeju uz apsardzes uzņēmuma pulti.

Diennakts profesionāla apsardze kompleksa teritorijā, ieejas čipkartes iedzīvotājiem.

Videonovērošanas sistēma tiek īstenota ar videokameru palīdzību, izvietotu pa teritorijas perimetru un autostāvvietā.

Dzīvokļos ir uzstādīti namruņi.

Apakšzemes autostāvvieta ir aprīkota ar piespiedventilāciju ar adapteri uz CO2 un sprinklera ugunsgrēka dzēšanas sistēmu. Automātiskie vārti atveras ar tālvadības pulti.

Kvalitate

Sun Republicbūvēšanas laikā tika izmantoti mūsdienīgākie zinātniski tehniskā progresa sasniegumi.

Pamatne – dzelzsbetona pāļi ar režģžogu.

Karkass – dzelzsbetona konstrukcijas.

Pārjumšanas – monolīta dzelzsbetons.

Ārsienas – Aeroc bloki, biezums 30 cm plus 10 cm siltuma un skaņas izolācija un dekoratīva apdare.

Ūdens apgāde: centrālā, aprīkota ar filtru sistēmu ūdens attīrīšanai.

Apkure: uzstādīti autonomi siltuma mezgli ar gāzes katliem, dzīvokļos radiatori ar temperatūras regulēšanas iespēju.

Gāzes apgāde: teritorijā ir izvietota apakšzemes gāzes krātuve pazeminātai gāzei.

Ventilācijas sistēma: gaisa pieplūde tiek realizēta caur vārpstām, izvietotām sienās, piespiedizvilkšana caur sanitāriem mezgliem un virtuvēm.

Logi – HSCP stikla pakešu logi alumīnija rāmjos. Siltumvadāmības koeficients – 1,3.

Griestu augstums: 3 metri.

Mājās ir ierīkoti ātri beztrokšņa Otis lifti ar celtspēju līdz 600 kg.

Ugunsdrošības signalizācija: adapteri ir uzstādīti kāpņutelpās un pa vienam katrā dzīvoklī.

Apsardzes signalizācija: signalizācija ar izeju uz apsardzes uzņēmuma pulti un iedzīvotāju cipara kartīti.

Saulkrasti, Ainažu iela 25

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena
2 2 3 126,30 16,00 142,30 360 000 €
4 2 2 59,50 14,00 73,50 91 900 €
6 4 3 92,50 35,90 128,40 Pārdots

Saulkrasti, Ainažu iela 23

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena
1 1 2 64,50 34,10 98,60 Pārdots
3 1 2 77,40 15,00 92,40 Pārdots
4 2 3 87,10 33,20 120,30 365 000 €
7 3 3 69,40 38,80 108,20 Pārdots
10 4 2 78,00 13,80 91,80 Pārdots
18 4 2 68,80 24,20 93,00 Pārdots
22 1 3 79,40 25,40 104,80 321 000 €
23 1 3 106,80 108,70 215,50 Pārdots
24 2 3 75,40 19,80 95,20 Pārdots
26 3 3 89,50 120,50 210,00 Pārdots

Saulkrasti, Ainažu iela 24

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena

Saulkrasti, Ainažu iela 26

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena

Saulkrasti, Ainažu iela 27

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena

Saulkrasti, Ainažu iela 29

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena

Saulkrasti, Ainažu iela 28

Dzīvokļa numurs Stāvs Istabu skaits Dzīvojama platība Balkons/terasa Kopējā platība Cena

Interese par šo īpašumu?

Andžela Čobana, darba laiks ir no 8:00 līdz 20:00, 7 dienas nedēļā, zvaniet: +371 26808978.

Vai rakstiet e-pastu: [email protected]